Jakimi foliami oklejać samochód

Jakimi foliami oklejać samochód

Trafiając tutaj na pewno zadawałeś sobie pytanie jakimi foliami okleić swój samochód, motor albo jeszcze coś innego. Oklejanie pojazdów można wykonać z paru powodów, np.: zmiana koloru, zabezpieczenie przed czynnikami zewnętrznymi, i najczęściej stosowany to reklama.

Nowoczesne folie polimeryczne stosuje się na dość płaskich powierzchniach a folie wylewane na zagłębieniach i dużych wypukłościach karoserii, dzięki temu możemy zakryć cały lakier. Przy reklamie obowiązkowo trzeba grafikę dodatkowo laminować najlepiej folia ochronna przeciw promieniowaniu UV.  Ważne jest zatem gdzie zlecimy takie zadanie. Folie można zdemontować w zakładzie w którym była aplikowana w ciągu niecałego dnia, zwykle bez ponoszenia kosztów. Dzięki temu odzyskujemy samochód w oryginalnym nienaruszonym kolorze, ponieważ folia dobrze go zabezpieczyła przed słońcem, asfaltem, brudem i owadami.

O zaletach oklejania samochodu firmowego, czy nawet całej floty można pisać dużo.
Do  niewątpliwych zalet należy ciągła ekspozycja reklamy, gdzie tylko pojawi się pojazd firmowy, przez co docieramy do ogromnej liczby odbiorców.

Obrandowanie samochodu ma znaczenie na postrzeganie marki przez klientów i świadczy o profesjonalnym podejściu do reklamy i klienta. Wyobraźmy sobie np. firmy kurierskie, gdyby jeździły bez oklejenia. Na pewno wyglądało by to nieco dziwnie.
Wracając do tematu rodzajów folii, wyróżniamy kilka rodzajów w zależności ich  trwałości.

Zobacz nasze opinie na Allegro