Folie wylewane

Folie wylewane

To taka najwyższa pólka z folii. Ich wytrzymałość wynosi nawet 10lat, przy odpowiedniej aplikacji i  zabezpieczeniu.
Folie wylewane stosuje się do oklejania całych elementów samochodu, łącznie ze zderzakami i głębokimi przetłoczeniami na karoserii.

FOLIE WYLEWANE DO ZADRUKU
Tymi foliami możemy zamienić nawet cały samochód w jeżdżąca reklamę, choć równie efektowne są aplikacje gdzie zostały połączone różne rodzaju folie i bez konieczności oklejania całego samochodu. Raczej nie ma elementu, którego nie można by wykleić foliami wylewanymi. Jak naklejenie napisów z folii ploterowych nie jest zbyt skomplikowane to klejenie folii wylewanych wymaga już sporego doświadczenia, zarówno w klejeniu jak i samym wykańczaniu, które okazuje się bardziej pracochłonne i decyduje o całej estetyce.

Folie wylewane do zmiany koloru
Tymi foliami można zmienić kolor samochodu taniej niż jego malowanie, w dodatku folia zabezpiecza nam oryginalny lakier. Często właściciele drogich wozów decydują się na zmianę koloru również ze względu na ochronę oryginalnego malowania.
Gama folii do zmiany koloru jest bardzo szeroka, dostęne jest około kilkuset. W podstawowym wzorniku Oracala seria 970 Wrapping Cast jest ich prawie 100. Są rożne kolory podstawowe, metaliki zarówno w macie jak i blysku. Nie brakuje oczywiście folii strukturalnych tj. carbon w róznych kolorach, czy skóra. Oprócz Oracala bardzo popularny jest oczywiscie 3M, Avery, MacTack, Bruxafol.

Zobacz nasze opinie na Allegro