Świetnie, że tu wpadłeś 🙂
Generalnie zaczęliśmy działalność jako agencja reklamowa, pod nazwą Studio Reklamy Artcco, ale po około roku czasu powstała marka którą właśnie oglądasz – CARSTICKERS.PL – naklejki tuningowe.
Zaczęło się od naklejek na bardzo popularne samochody VW (Volkswagen) Transporter Multivan T5 dla naszych lokalnych klientów, ale zobaczyliśmy szybko zapotrzebowanie na takie naklejki w całej Polsce.
Pomysł zrodził się na jesień 2015 roku, a sklep odpaliliśmy już na początku grudnia i niedługo ku niesamowitemu zaskoczeniu zaczęły się sprzedawać naklejki właśnie na samochody VW T5.
Oczywiście w ofercie pojawiły się naklejki na samochody, które je po prosu uwielbiają, czyli MINI COOPER. Czy wyobrażacie sobie MINI bez naklejek? Podobnie jest z Fiatami 500. Od samego początku sprzedaż cały czas rośnie, a klienci mówią nam czego od nas oczekują, a my słuchamy ich głosu. Cały czas pojawiają się nowe wzory, nowe modele samochodów.

Jakość przede wszystkim

Zasada bardzo dobrej jakości towarzyszy nam od samego początku. Naklejki najczęściej wykonywane są techniką ploterową, a do tego używamy folii polimerowych Oracal 551, które doskonale trzymają się na samochodzie nawet 5 lat i dłużej. Na powierzchnie bardziej wymagające, gdzie np. są przetłoczenia progi BMW,dachy itp. używamy folii Oracal 970 i folii 3M 2080.

Projektowanie

Oprócz standardowych projektów wykonujemy również projekty indywidualne. Nie ma dnia bez takiego projektu i realizacji. Czekamy na ciebie i realizację pomysłów na Twój samochód.

Realizacja

Pisanie o tym, że naklejki są profesjonalnie przygotowane to nic nie napisać. Od projektu do wysyłki twoimi naklejkami zajmują się ludzie, którzy naprawdę lubią swoją robotę.

Oklejanie

Jeżeli nie jesteś za daleko, zapraszamy do nas do Sędziszowa Małopolskiego, przy ul. 3 Maja 34 na oklejenie samochodu, czy to naklejkami które są w ofercie, czy to naklejki, które trzeba dopiero zaprojektować.

ZOBACZ GALERIĘ NASZYCH REALIZACJI